Альба

Альба

Товариство з обмеженою відповідальністю "Альба" є одним з провідних виробників сухих будівельних сумішей на ринку будівельних матеріалів України.

Основними нашими принципами стали стабільність та висока якість продукції.

Основна мета нашого підприємства - виробництво широкої гами високоякісної продукції для будівництва, ремонту та реставрації. Продукція під торговою маркою "Альба" успішно зарекомендувала себе на ринку будівельних матеріалів внаслідок високої якості та помірної ціни.

Розробляючи нові рецептури, наші технологи намагаються досягнути високого рівня якості продукції, що дозволяє запропонувати клієнтам компанії "Альба" широкий різновид шпаклівок, штукатурок, грунтовок, клеїв, а також інших матеріалів, необхідних для ремонту та будівництва.

Використання сучасного обладнання та постійне проведення лабораторних досліджень дає змогу компанії "Альба" випускати та постійно розширювати асортимент продукції власного виробництва, що відповідає усім сучаним нормам та може задовільнити будь-які вимоги наших покупців. Уся продукція проходить безперервний чіткий контроль під час виробництва. Ключовим фактором гарантії якості є точне дотримання рецептур. Будівельні суміші фірми "Альба" відрізняються від іноземних аналогів тим, що максимально пристосовані до умов експлуатації в нашому кліматичному поясі.

Використовуючи нашу продукцію, можна зробити будь-які види ремонтних та будівельних робіт. Матеріали зручні та прості в роботі, екологічно чисті, довговічні і, що в наш час досить важливо – доступні за ціною.

На всіх упаковках нашої продукції присутні інструкції для правильного її використання .

Компанія "Альба" постійно розвиває мережу регіональних представництв та зацікавлена у нових партнерах по бізнесу.


Шпаклівка "Альба" 050 2 кг.

Шпаклівка "Альба" 050 2 кг.

Опис Шпаклiвка Альба 050 стартова 2 кг Шпаклівка Альба 050 гіпсова - суха суміш на основі гіпсу, нап..

22.00 грн. Без податку: 22.00 грн.

Шпаклівка "Альба" 120 2 кг.

Шпаклівка "Альба" 120 2 кг.

ОписПластична фінішна шпаклівка з підвищеною силою зчеплення з основою для шпаклювання ручним способ..

27.00 грн. Без податку: 27.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)