• EKOLOR (база А) 1,2 кг.фарба фасадна

Акрилова фасадна фарба

Призначення:  Акрилова фарба ECOLOR – водорозчинна фасадна фарба призначена для утворення фінішного покриття штукатурок, кладки, бетонних панелей, гіпсокартонних поверхонь та інших водопоглинаючих (пористих)  будівельних та штучних матеріалів.  Забезпечує захист та однорідність кольору основи.

Розхід: 0,25 - 0,4 кг/м2 – в залежності від типу поверхні.


Призначення:  Акрилова водорозчинна фасадна фарба ECOLOR використовується для фінішної поверхневої обробки стін, бетонних панелей, гіпсокартонних поверхонь та інших легких будівельних та штучних матеріалів. Забезпечує захист та однорідність кольору основи, є паропропускною (дихає) та водовідштовхуючою (відштовхує воду та запобігає забрудненню).

Розхід: 0,25 - 0,4 кг/м2 – в залежності від типу поверхні.

Довговічність: 15 - 20 років у залежності від забруднення навколишнього середовища.

Відтінки: Випускається як біла і як базова фарба (A, B, C) для тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовим каталогом.

Нанесення: Валиком, щіткою, розпилювачем.

Підготовка поверхні: Поверхня має бути сухою, чистою, міцною, без біологічних пошкоджень та вмісту солей:

а) нові штукатурки мають бути витриманими. Контроль дозрівання можна провести за допомогою лакмусового паперу або розчину фенолфталеїну;

б) старі штукатурки – усунути всі неприлягаючі частини, промити її водою під тиском з використанням миючих засобів, поверхню привести в порядок і уніфікувати (ECOLOR GROB, вирівнюючі штукатурки і т.д.);

в) ДСП, фанера, гіпсокартон – нові поверхні відшліфувати, видалити пил та сторонні частини;

Перед нанесенням поглинаючі поверхні обробити ґрунтовкою PENECO.

Інструкція по застосуванню: ECOLOR наноситься в два шари, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Часовий інтервал між покриттями залежить від кліматичних умов, час висихання 1-2 години, при температурі +23°С та відносній вологості повітря 65% покриття висихає за 24 години. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +30°С. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання –  від дощу. Інструменти після роботи промити водою, а під час робочих перерв попереджувати засихання.

Розрідження: В’язкість матеріалу налаштована на роботу з валиком, в разі потреби допускається розрідження ґрунтовкою PENECO або водою, в деяких випадках іншими сумішами, максимум на 10 %.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

EKOLOR (база А) 1,2 кг.фарба фасадна

  • Виробник: Stachema
  • Модель: ECOLOR 1.2кг.
  • Наявність: 1
  • 170.00 грн.

  • Без ПДВ: 170.00 грн.