• ECOLOR IN внутрішня фарба, що миється 4 кг.

Акрилова фарба для інтер’єру

Призначення:  Акрилову фарбу ECOLOR IN можна застосовувати на практично всі види класичних інтер'єрних будматеріалів. Покриття є стійким до миття та призначене для внутрішнього застосування в приміщеннях з високими санітарно-гігєнічними вимогами – школи, кухні, їдальні, медичні заклади, готелі, дитячі кімнати та інші.

Розхід: 0,2 – 0,4 кг/м2 при дворазовому нанесенні.

  Призначення: Акрилову фарбу можна використовувати для нанесення на витримані штукатурки та бетонні поверхні, агломеровані дерев'яні матеріали, скляні шпалери, паперові та гіпсокартонні поверхні. Покриття  придатне для миття та призначається для внутрішніх приміщень з підвищеними гігієнічними вимогами, таких як школи, кухні, їдальні, лікарні, готелі і т.д. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування, але покриття не призначене для цього.

Розхід: 0,2 – 0,4 кг/м2 при дворазовому нанесенні.

Відтінки: Випускається в нестандартному білому відтінку, можна тонувати малярними пастами. Для тонування за допомогою тонуючих автоматів виготовляється як базова фарба (A, B, С).

Нанесення: Валиком, щіткою, розпилювачем.

Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, нові штукатурки – витриманими. Старі покриття малярних фарб ретельно усунути та промити поверхню. Перед нанесенням обробити основу ґрунтовкою PENECO.

Інструкція по застосуванню: Наноситься в один або два шари, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Час висихання  при температурі повітря 20ºС та відносній вологості повітря 65% - 1 година. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +30°С. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: Фарба налаштована на роботу з валиком у разі необхідності допускається розрідження водою або ґрунтовкою PENECO, а в деяких випадках іншими сумішами, не більше ніж на 10 %.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

ECOLOR IN внутрішня фарба, що миється 4 кг.

  • Виробник: Stachema
  • Модель: ECOLOR IN 4кг.
  • Наявність: 1
  • 365.00 грн.

  • Без ПДВ: 365.00 грн.

Рекомендовані товари

Грунтовка концентрат "Peneco K" Чехія 1 л.

Грунтовка концентрат "Peneco K" Чехія 1 л.

Для базової підготовки поверхонь під акрилові фарби (інтер’єрні та фасадні), штукатурки використовує..

195.00 грн. Без ПДВ: 195.00 грн.