• EXIN EXCLUSIV внутрішня фарба для стелі 14 кг


Діамантово-біла екстра-криюча малярна фарба


Призначення: Водорозчинна стійка до стирання фарба для визрілих  штукатурок та бетонних поверхонь, агломерованих (пористих, пресованих, клеєних)  дерев’яних матеріалів, гіпсокартону та паперових поверхонь. Підходить для інтер’єрів з високими санітарно-гігієнічними вимогами, такими, як кухні, школи, їдальні, медичні заклади.

Розхід: 4 - 8 м2/кг при двошаровому нанесенні.

Призначення:  Водорозчинна, зйомна, малярна фарба на витримані штукатурки,бетонні поверхні, агломеровані дерев'яні матеріали, гіпсокартон та паперові поверхні, призначена для класичного внутрішнього використання. Завдяки тому, що фарба безпечна для здоров’я, вона придатна для обробки інтер'єрів з підвищеними гігієнічними вимогами, таких як школи, їдальні, об’єкти охорони здоров'я і т.д. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування, але покриття не призначене для цього.

Розхід: 4 - 8 м2/кг при двошаровому нанесенні.

Відтінки: Випускається в нестандартному білому, можна підфарбувати малярними пастами.

Нанесення: Валиком, щіткою, розпилювачем.

Підготовка поверхні: Поверхню очистити, старі неміцні покриття видалити, на штукатурки наносити тільки після їх повного висихання. Гіпсокартон та нові штукатурки обробити ґрунтовкою PENECO.

Інструкція по застосуванню: Фарба EXIN EXCLUSIV налаштована на роботу з розпилювачем, під високим тиском. Можна також використовувати щітку або валик. Наноситься в один або два шари, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Час висихання  при температурі повітря 20ºС та відносній вологості повітря 65% - 1 година. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +30°С. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: Фарба налаштована на роботу з розпилювачем. Для підвищення зносостійкості покриття (для поглинаючих матеріалів) доцільно використати для розрідження не більше 10 % ґрунтовки PENECO.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

EXIN EXCLUSIV внутрішня фарба для стелі 14 кг

  • Виробник: Stachema
  • Модель: EXIN EXCLUSIV 14кг.
  • Наявність: В наявності
  • 850.00 грн.

  • Без ПДВ: 850.00 грн.

Рекомендовані товари

Грунтовка концентрат "Peneco K" Чехія 1 л.

Грунтовка концентрат "Peneco K" Чехія 1 л.

Для базової підготовки поверхонь під акрилові фарби (інтер’єрні та фасадні), штукатурки використовує..

195.00 грн. Без ПДВ: 195.00 грн.