• EXIN EKO внутрішня фарба 15 кг.

Малярна інтер’єрна фарба з підвищеною білизною

Призначення:  Водорозчинна стійка до стирання фарба для покривання визрілих  штукатурок та бетонних поверхонь, агломерованих (пористих, пресованих, клеєних)  дерев’яних матеріалів, гіпсокартону та паперових поверхонь. Підходить для інтер’єрів з високими санітарно-гігієнічними вимогами, такими, як кухні, школи, їдальні, медичні заклади.

Розхід: 4 - 8 м2/кг при двошаровому нанесенні.


Призначення:  Водорозчинна, зйомна, стійка до стирання  малярна фарба призначена для нанесення на витримані штукатурки,бетонні поверхні, агломеровані дерев'яні матеріали, гіпсокартон та паперові поверхні, допускається її  тонування малярними пастами. Якщо для тонування використовуються нешкідливі для здоров'я кольорові концентрати (пасти), фарба придатна для обробки інтер'єрів з підвищеними гігієнічними вимогами, таких як школи, їдальні, об’єкти охорони здоров'я і т.д. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування, але покриття не призначене для цього.

Розхід: 4 - 8 м2/кг при двошаровому нанесенні.

Відтінки: Випускається в нестандартному білому відтінку, можна тонувати малярними пастами. Для тонування за допомогою тонуючих автоматів виготовляється як базова фарба (A, B).

Нанесення: Валиком, щіткою, розпилювачем.

Підготовка поверхні: Поверхню очистити, старі неміцні покриття видалити, на штукатурки наносити тільки після їх повного висихання. Гіпсокартон та нові штукатурки обробити ґрунтовкою PENECO.

Інструкція по застосуванню: Фарба налаштована на роботу з валиком. Наноситься в один або два шари, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Час висихання  при температурі повітря 20ºС та відносній вологості повітря 65% - 1 година. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +30°С. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: Фарба налаштована на роботу з валиком, однак, у разі необхідності допускається розрідження водою не більше ніж на 15%. Для підвищення зносостійкості покриття (для поглинаючих матеріалів) доцільно використати для розрідження не більше 15% ґрунтовки PENECO. Фінішний шар тонованого виробу – не розбавляти!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

EXIN EKO внутрішня фарба 15 кг.

  • Виробник: Stachema
  • Модель: EXIN EKO 15 кг.
  • Наявність: 1
  • 690.00 грн.

  • Без ПДВ: 690.00 грн.

Рекомендовані товари

Грунтовка концентрат "Peneco K" Чехія 1 л.

Грунтовка концентрат "Peneco K" Чехія 1 л.

Для базової підготовки поверхонь під акрилові фарби (інтер’єрні та фасадні), штукатурки використовує..

195.00 грн. Без ПДВ: 195.00 грн.