• Клей для гіпсокартона Knauf Perlfix 30 кг

Монтажний клей Перлфікс - суха монтажна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Призначена для приклеювання гіпсокартонних листів, гіпсових комбінованих панелей (ГКП), пазогребневих плит, ізоляційних матеріалів (пінополістирольних і мінераловатних плит) на цегельні, бетонні, оштукатурені, поробетоні основи стін з нерівною поверхнею.

Область застосування

Монтажний клей Перлфікс - суха монтажна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Призначена для приклеювання гіпсокартонних листів(ГКЛ), гіпсових комбінованих панелей (ГКП), пазогребневих плит, ізоляційних матеріалів (пінополістирольних і мінераловатних плит) на цегельні, бетонні, оштукатурені, поробетоні основи стін з нерівною поверхнею. Застосовується тільки усередині приміщень.


Упаковка

Монтажний клей Перлфікс фасується в паперові мішки по 30 кг.

Умови проведення робіт

Температура приміщення і підстави при проведенні робіт не повинна бути нижче + 5 ° С. Роботи з приклеювання ГКЛ і ГКП слід проводити при експлуатаційному температурно-вологісного режимі, після завершення всіх робіт, пов'язаних з його зміною, що виключає лінійні деформації гіпсокартонних листів і комбінованих панелей.

Наприклад, якщо в приміщенні передбачається пристрій наливної підлоги або стяжки, що вирівнює, то приклеювання ГКЛ і ГКП слід проводити після завершення цих робіт.

Підготовка поверхні основи

Основа повинна бути сухою з температурою не нижче + 5 ° С. Поверхню очистити від бруду, пилу і відшарувань, якщо потрібно, промити, з бетону видалити залишки опалубного мастилу. Усунути виступи. Сильно вбираючи вологу поверхні, наприклад, силікатна цегла, газобетон, штукатурка, грунтуються за допомогою кисті, валика або розпилювача грунтовкою Кнауф -Тіфенгрунд. Щільні, не впитувальні вологу поверхні, наприклад, бетон, пінобетон, обробляються грунтовкою Кнауф -Бетоконтакт для поліпшення адгезії (зчеплення) розчину монтажної суміші з поверхнею стіни.

Після нанесення грунтовки дати їй висохнути. Не допускати запилення загрунтованной поверхні.

Приготування розчинної суміші

У пластмасовий бак залити чисту воду, з розрахунку 15-16 л на один мішок (30 кг), засипати суху суміш Монтажний клей Перлфікс і перемішати будівельним міксером до отримання однорідної, кашкоподібної маси. При необхідності додати води або сухої суміші і знову перемішати. Не допускається додавати в суміш розчину інші компоненти! Тривалість роботи з розчинною сумішшю монтажної суміші ≈ 30 хвилин.

Забруднені ємності та інструменти скорочують час використання матеріалу.

Норма витрат

Витрата монтажної суміші Монтажний клей Перлфікс на 1 м2 поверхні стіни без урахування втрат - 5 кг.

Монтаж

Монтажний клей Перлфікс нанести порціями (одна кельма) уздовж аркуша (панелі) в один ряд по центру з інтервалом 35 см (для ГКЛ товщиною 10 мм в два ряди) і по периметру з мінімальним інтервалом. Що встановлюється панель щільно притиснути до основи і легкими ударами, через рейку, виставити в єдиній площині облицювання. Коректувати положення облицювальної панелі (листа) можна протягом 10 хвилин після нанесення клейового розчину. Якщо поверхня основи під облицювання має великі нерівності (більше 20 мм), то попередньо, за допомогою розчину Перлфікс і смуг з гіпсокартонних листів шириною близько 10 см, формують монтажну площину (див. Інформаційний лист З 61). При приклеюванні плит з мінеральної вати необхідно попередньо кельмою затерти всю поверхню плити тонким шаром розчинової суміші Перлфікс.

В процесі нанесення розчинної суміші КНАУФ - Перлфікс на поверхню ГКЛ, ГКП і ізоляційних матеріалів додавати воду або суху суміш можна! Після закінчення робіт інструменти необхідно відразу промити водою.

Інструменти

  • Пластмасовий бак 50-90 л;
  • Будівельний міксер (N> 800 Вт);
  • Кельма з нержавіючої сталі.

Технічні характеристики

ВитратаПГП-1,5 кг / м2; 5 кг / м2 (залежить від нерівності стіни)
В упаковці30 кг
Складсуміш на основі гіпсового в'яжучого зі спеціальними добавками, з підвищеною адгезією
Водопотребана 1 мішок (30 кг) 15-16 л води
Час використання суміші30 хв.
Температура застосуваннявід + 5 ° С до + 30 ° С
Призначенняклей для приклеювання гіпсокартону пінополістирольних і мінераловатних плит

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Клей для гіпсокартона Knauf Perlfix 30 кг

  • Виробник: Knauf
  • Модель: PERLFIX KNAUF
  • Наявність: 10
  • 248.00 грн.

  • Без ПДВ: 248.00 грн.

Рекомендовані товари

Міксер для сухих сумішей 80×400мм

Міксер для сухих сумішей 80×400мм

..

55.00 грн. Без ПДВ: 55.00 грн.